Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

(Odwołane!) Karpacki Hulaka

24 lipca 2020 - 26 lipca 2020

200zł
karpacki hulaka logo

Organizator poinformował, że w związku z sytuacją COVID-19, impreza Karpacki Hulaka w roku 2020 się nie odbędzie.

Ultramaraton rowerowy Karpacki Hulaka to impreza w której to Ty sam decydujesz jaką trasą pojedziesz. Najważniejsze jest abyś tak ją zaplanował, by obejmowała wymagane i obowiązkowe segmenty. Od Ciebie zależy więc, czy będziesz jechał bezdrożami czy asfaltami oraz jakie podjazdy pokonasz przemieszczając się pomiędzy regulaminowymi punktami kontrolnymi, czy łącząc segmenty we własny ślad.

Jeśli planujesz wziąć udział pierwszy raz, być może zainteresuje Ciebie relacja z Karpackiego Hulaki 2019 roku autorstwa Krzysztofa Żebro, albo podsumowania z poprzednich edycji imprezy.

Szczegóły

Start:
24 lipca 2020
Koniec:
26 lipca 2020
Koszt:
200zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,
View Wydarzenie Website

Organizator

Stowarzyszenie Koło Ultra

Miejsce

Wieliczka
Wieliczka, Polska + Google Map

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.