Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Małopolska 500-tka

18 lipca 2020 - 19 lipca 2020

400zł
małopolska 500 logo

W dniach 17-18 lipca 2020 roku zapraszamy do Wadowic na Małopolską 500-kę, czyli ponad 500-kilometrowy ultramaraton zaliczany do cyklu Pucharu Polski w Ultramaratonach Kolarskich. Trasa poprowadzona została w sposób dający zawodnikowi możliwość zmierzenia się z kilkoma tysiącami metrów przewyższenia, jednocześnie zapewniając piękne widoki i styczność z historią Małopolski. Regulamin, trasa i możliwość zapisów dostępne są na naszej stronie internetowej www.peletonwadowice.pl
Pozdrawiamy 🙂
Ekipa Peleton Aquila Wadowice

Szczegóły

Start:
18 lipca 2020
Koniec:
19 lipca 2020
Koszt:
400zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
View Wydarzenie Website

Organizator

Peleton Aquila Wadowice
View Organizator Website

Miejsce

Wadowice, pl. Jana Pawła II
Plac Jana Pawła II
Wadowice, 34-100 Polska
+ Google Map

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.