Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Mały Piękny Zachód – 290 km

15 maja

270zł
logo piękny zachód

Wychodząc naprzeciw sugestiom, aby bardziej uatrakcyjnić dystans Małego Pięknego Zachodu Huzar Cup – został on wydłużony z 222,3 km do 289,6 km.

Trasa przebiega przez Krainę Stu Jezior, Doliną Warty w Puszczy Nadnoteckiej wraz z licznymi zjazdami i podjazdami w Krainie Międzychodzko-Międzyrzeckiej.

Na trasie zostaną zlokalizowane punkty kontrolne: Pszczew, Sieraków, Chrzypsko Wielkie, (Prusim), Pszczew.

Szczegóły

Data:
15 maja
Koszt:
270zł
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,
View Wydarzenie Website

Organizator

Henryk Huzar

Miejsce

Ośrodek Wypoczynkowy Irena w Niesulicach
Niesulice 17D
Skąpe, 66-213 Polska
+ Google Map
Telefon:
+48503751483
View Miejsce Website

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.