Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Maraton Północ – Południe

12 września 2020 - 15 września 2020

250zł
maraton północ południe logo

Trasa ultramaratonu Północ – Południe wiedzie przez środek Polski. Uczestnicy startują z Helu i kierują się na szyty Tatr – meta usytuowana jest w schronisku „Głodówka”. Przebieg trasy piątej już edycji MPP liczy 1001 km i ponad 8 tyś. metrów łącznych przewyższeń.

Szczegóły

Start:
12 września 2020
Koniec:
15 września 2020
Koszt:
250zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
View Wydarzenie Website

Organizator

Stowarzyszenie Koło Ultra

Miejsce

Hel
Hel, pomorskie Poland + Google Map

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.