Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Piękny Wschód 500 km

25 lipca 2020 - 26 lipca 2020

270zł
logo ultramaratonu Piękny Wschód

Nowy termin!

Ultramaraton Piękny Wschód organizowany jest od 2015 roku przez grupę ludzi pasjonujących się jazdą na rowerze. Jak sami o sobie piszą na swojej stronie internetowej:

Inspiracją dla nas jest zwykła radość i satysfakcja wynikająca ze sportowej jazdy rowerem. Zrozumieją to tylko ci, którzy poczuli ją kiedykolwiek, pomimo zmęczenia, morderczych podjazdów lub przeciwnych wiatrów…

Gospodarzem wydarzenia jest miasto Parczew, położone pomiędzy Lublinem a Białą Podlaską oddalone o około 40 kilometrów od wschodniej granicy Polski z Białorusią.

Szczegóły

Start:
25 lipca 2020
Koniec:
26 lipca 2020
Koszt:
270zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
View Wydarzenie Website

Organizator

Parczewska Grupa Rowerowa
Email:
biuro@lubelskavuelta.pl

Miejsce

Stadion MOSiR Parczew
al. Jana Pawła II 1
Parczew, lubelskie 21-200 Poland
+ Google Map
View Miejsce Website

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.