Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pierścień Tysiąca Jezior

4 lipca 2020 - 5 lipca 2020

370zł

To już dziewiąta edycja Pierścienia Tysiąca Jezior. Organizatorzy zapraszają w dniach 4-5 lipca 2020 roku do bazy mieszącej się w miejscowości Świękitki gmina Lubomino między Elblągiem a Olsztynem.

Trasa wiedzie najpierw północną stroną przez Lidzbark Warmiński, Gołdap i Sejny. Powrót nitką południową omija Augustów i prowadzi przez Ełk, Giżycko oraz Jeziorany. Mam nadzieję, że z roku na rok jakość nawierzchni się poprawia. W 2018 roku szczególnym utrapieniem był ostatni odcinek liczący około 60 km. Wówczas trasę Pierścienia Tysiąca Jezior pokonywaliśmy w przeciwnym kierunku. Jeśli wciąż na tym odcinku jakość nawierzchni nie zachwyca, pocieszające jest to że można ją pokonać na początku wyprawy.

Szczegóły

Start:
4 lipca 2020
Koniec:
5 lipca 2020
Koszt:
370zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,
View Wydarzenie Website

Organizatorzy

MapSerwis.com
KSUZNAM
Vinci Projekt
Rowerowy Lidzbark

Miejsce

Świękitki
Świękitki 1A
Świękity, 11-135 Polska
+ Google Map

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.