Kalendarz ultramaratonów rowerowych 2020

Jeśli szukasz jakiegoś ultramaratonu rowerowego w 2020 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej prezentuję kalendarz wszystkich imprez kolarskich na dystansie ultra, czyli od 500 km wzwyż, organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy której nie ma w tym kalendarzu, koniecznie daj mi znać!

Po więcej informacji oraz listę maratonów poszerzoną o imprezy na dystansie krótszym niż 500 km odsyłam do forum podrozerowerowe.info

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pierścień Tysiąca Jezior

4 lipca - 5 lipca

370zł

To już dziewiąta edycja Pierścienia Tysiąca Jezior. Organizatorzy zapraszają w dniach 4-5 lipca 2020 roku do bazy mieszącej się w miejscowości Świękitki gmina Lubomino między Elblągiem a Olsztynem.

Trasa wiedzie najpierw północną stroną przez Lidzbark Warmiński, Gołdap i Sejny. Powrót nitką południową omija Augustów i prowadzi przez Ełk, Giżycko oraz Jeziorany. Mam nadzieję, że z roku na rok jakość nawierzchni się poprawia. W 2018 roku szczególnym utrapieniem był ostatni odcinek liczący około 60 km. Wówczas trasę Pierścienia Tysiąca Jezior pokonywaliśmy w przeciwnym kierunku. Jeśli wciąż na tym odcinku jakość nawierzchni nie zachwyca, pocieszające jest to że można ją pokonać na początku wyprawy.

Szczegóły

Start:
4 lipca
Koniec:
5 lipca
Koszt:
370zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,
Strona internetowa:
https://pierscien.1008.pl

Organizatorzy

MapSerwis.com
KSUZNAM
Vinci Projekt
Rowerowy Lidzbark

Miejsce

Świękitki
Świękitki 1A
Świękity, 11-135 Polska
+ Google Map