Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Poland Gravel Race (PGR)

6 sierpnia 2020 - 9 sierpnia 2020

250zł
poland gravel race logo

Ideą P-G-R, czyli Poland Gravel Race jest rowerowa przygoda wśród polskich gór. Na uczestników czekają urokliwe szutrowe szlaki, biwaki nocą pod gołym niebem oraz klimat górskich schronisk – zależnie od upodobań uczestników.

Trasa będzie liczyć ponad 500 km a łączna suma przewyższeń przekroczy 10 km. Niezapomniane widoki gwarantowane m.in. na Pogórzu Przemyskim, w Bieszczadach, Beskidzie Niskim i Sądeckim. Będą także Pieniny i Tatry.

Szczegóły

Start:
6 sierpnia 2020
Koniec:
9 sierpnia 2020
Koszt:
250zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,
View Wydarzenie Website

Organizator

Stowarzyszenie Koło Ultra

Miejsce

Rynek w Przemyślu
Rynek
Przemyśl, 37-700 Polska
+ Google Map

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.