Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ŚWiR Ultra Gravel Race 2021 500 km

10 czerwca - 13 czerwca

300zł
świr ultra gravel race

ŚWiR Ultra Gravel Race – 10 czerwca 2021r z samego serca Warmii rusza pierwsza edycja ultramaratonu gravelowego wzdłuż historycznej granicy Świętej Warmii.

Po zarejestrowaniu się należy wnieść opłatę rejestracyjną w wysokości 100 PLN, Opłatę startową w wysokości 200 PLN należy wpłacić do 28.02.2021 na konto organizatora.

Łączny koszt udziału w imprezie wynosi 300 PLN i składa się z opłaty rejestracyjnej i opłaty startowej.

Opis pochodzi ze strony internetowej organizatora. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.

Szczegóły

Start:
10 czerwca
Koniec:
13 czerwca
Koszt:
300zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,
View Wydarzenie Website

Organizator

velostacja.pl

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.