Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tour de Silesia 100 km, 300 km, 500-600 km

22 maja - 23 maja

tour de silesia

Wspaniała atmosfera

Podczas naszego maratonu nie możesz się nudzić. Nasz maraton tworzą zawodnicy. Dzięki nim możesz przeżyć niezapomniane chwile oraz zdobyć cenne doświadczenie.

Maraton, który nie jest wyścigiem

U nas nie ma miejsc na podium. Każdy, kto dotrze do mety – jest zwycięzcą i otrzymuje pamiątkowy medal!

Niesamowite widoki

Trasa maratonu prowadzi przez malownicze tereny przygranicza Polski i Czech. Zawodnicy pokonają odcinki płaskie, pagórkowate oraz górskie. Jest to prawdziwa ultra mieszanka, która przy każdej pogodzie potrafi zaspokoić najbardziej wymagających zawodników. Widoki z Łysej Góry (Lysá Hora), czy Pradziada pozostaną w Twojej pamięci do końca życia!

Aktualne informacje z oficjalnego profilu organizatora na Facebooku (stan na dzień 20.01.2021):

Mamy dla Was kilka ważnych informacji, związanych z sezonem 2021 oraz kolejnymi edycjami TdS:
1) V edycja TdS odbędzie się 22-23 MAJA 2021 w Godowie. Planujemy start na dystansach 100 km, 300 km oraz 500-600 km. Trasy ogłosimy w Styczniu. Sytuacja z wirusem dalej jest, jaka jest. W związku z tym, raczej po raz kolejny będziemy zmuszeni wytyczyć trasę tylko po terenie Naszego kraju. Może tylko na chwilę odwiedzimy Czechy.
2) Zapisy na V edycję TdS ruszą 1 LUTEGO 2021 roku. Potrwają do połowy Marca lub do wyczerpania limitu 600 miejsc. Więc tutaj spokojnie możecie sobie tę datę zapisać w kalendarz. Zapisy standardowo na Naszej stronie www.
3) Po sukcesie tegorocznej, zdalnej edycji TdS, w 2021 roku również będzie ona miała miejsce. Planujemy termin wakacyjny Lipiec/Sierpień. Do pokonania znów dwa lub trzy dystanse. Wszystko jeszcze w fazie ustalania. Zapisy ruszą nie szybciej jak 1 MAJA 2021 roku.
4) Zimowe stroje TdS. Wysyłka kompletów 30.12.2020 roku. Kolejna okazja do nabycia stroju TdS podczas V edycji w Maju. Zachęcamy do wstawiania zdjęć w stroju TdS oraz wyrażania opinii na temat tegoż produktu marki Martombike.
5) Jak wszystko będzie dobrze, to szykujemy dla Was niespodziankę na zakończenie sezonu. Lecz na szczegóły w tym temacie musicie poczekać do początku Czerwca. Ale obiecamy, warto będzie czekać!

Szczegóły

Start:
22 maja
Koniec:
23 maja
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
View Wydarzenie Website

Organizator

LKS „OLZA” Godów

Miejsce

Obiekt sportowy w Godowie
1 Maja 49
Godów, 44-340 Polska
+ Google Map

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.