Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wanoga Gravel (600 km)

27 maja - 30 maja

350zł
Wanoga Gravel

Wanoga znaczy po kaszubsku wędrówka. Zapraszamy Cię na niezapomnianą rowerową podróż – czekają na Ciebie Kaszuby, Morze Bałtyckie i Trójmiasto. Wszystko to spięte serpentynami szutrów i polnych dróg. Nie zabraknie też lasów i widoków z najwyższych klifów nad polskim Bałtykiem!

Wpłać opłatę rejestracyjną (100 zł), aby znaleźć się na liście startowej.
W pierwszych dniach stycznia 2021 otrzymasz link do elektronicznezapisy.pl, gdzie będziesz mogła/mógł dokonać płatności opłaty startowej.

Będziesz mieć kilkadziesiąt dni na dopłacenie pozostałej kwoty, tj. 200 zł, jeśli wpłacisz opłatę startową do 28.02.2021. Jeśli zechcesz zapłacić później, opłata startowa wzrośnie do 250 zł i masz na to czas do 31.03.2021. Jeśli nie wpłacisz opłaty startowej do tego terminu, stracisz miejsce na liście startowej Wanoga Gravel 2021.

Całość (opłata rejestracyjna i opłata startowa) to 300 zł (do 28.02.2021) lub 350 zł (do 31.03.2021).

Opis pochodzi ze strony internetowej organizatora. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.

Szczegóły

Start:
27 maja
Koniec:
30 maja
Koszt:
350zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
View Wydarzenie Website

Organizatorzy

Maciej Leśniak
Piotr Wierzbowski

Miejsce

Hotel Szarlota
Szarlota 11
Kościerzyna, pomorskie 83-400 Poland
+ Google Map
Telefon:
+48 601 676 009
View Miejsce Website

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.