Skip to content

kolarze na rowerach

Zastanawiasz się jak trenować do ultramaratonu?

Posiadam niezbędny bagaż doświadczeń oraz wiedzy z zakresu treningu motorycznego i wydolnościowego aby Cię przygotować do kolarstwa długodystansowego.

Przygotowanie organizmu do długich dystansów kolarskich wymaga czegoś więcej niż trenowania do wyścigów.

rower szosowy z sakwami oparty o słomianą balę

Ultrakolarstwo to logistyka.

Słuchając doświadczonego zawodnika podejmiesz właściwą decyzję o tym jak się spakować na długodystansowy przejazd rowerem szosowym.

Unikaj błędów początkujących kolarzy aby nie wozić ze sobą zbyt wiele bagażu. Ja wiem, co rzeczywiście potrzebujesz na swoją wyprawę.

cytrusy w kasku rowerowym

Odpowiednia strategia żywieniowa odgrywa ważną rolę!

Doświadczyłem na swoim organizmie różnych technik odżywiania oraz niejednokrotnie przetrwałem „ścianę” w maratonie.

Wciąż zgłębiam wiedzę i udzielam cennych wskazówek na temat dietetyki sportowej. Współpracuję także ze specjalistami: Radosław Smolik z Dietetyki Opartej Na Faktach.

Odpowiednia dieta musi zagościć w Twoim życiu na długo przed planowanym startem.

dietetyka oparta na faktach logotyp

sebastian gruszka i łukasz szczęsny w velolab

Współpracuję z bikefitterem i fizjoterapeutą.

Prawidłowo ustawiony rower pomaga poczuć się wygodnie i pewnie na szosie. Bikefitting minimalizuje ryzyko kontuzji oraz poprawia efektywność pedałowania. W rezultacie możesz jechać dłużej i mocniej.

Współpracuję z najlepszym bikefitterem na rynku – Velolab – Łukasz Szczęsny. Podstawowe błędy w pozycji na rowerze pomagam rozwiązać samodzielnie, a w razie wątpliwości lub dalszych problemów – wiem do kogo Cię pokierować.

logo velolab bikefitting fizjoterapia


Czy to dla mnie?

Jeżeli szukasz doświadczonego uczestnika ultramaratonów chętnie dzielącego się wiedzą, który pomoże Tobie skutecznie przygotować się do debiutu w imprezie ultra na szosie.

Nie masz czasu na poszukiwanie informacji na własną rękę, a ilość dostępnych wiadomości Cię przytłacza i nie wiesz na co się zdecydować.

Zastanawiasz się, czy ten ultramaraton jest dla Ciebie. Boisz się, że nie dasz rady. Potrzebujesz motywacji i szczerej opinii na temat tego czy jesteś dobrze przygotowany.

To tak – jestem właśnie dla Ciebie. Wyciągam do Ciebie pomocną dłoń.


Dlaczego ja?

Zależy mi na tym, abyś czuł/a się komfortowo gdy chcesz osiągać swoje marzenia i odkrywać świat. Moją misją jest pomagać innym i dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem. Wierzę, że rower jest przyszłością i warto pokazywać jak czerpać z tego przyjemność.

karol

Metodyczny i skrupulatny

Sebastian mocno się angażuje w to co robi, działa bardzo metodycznie i jest niezwykle skrupulatny.

Karol

#rajdydlafrajdy
mateusz

Rowerowy wariat

Sebastiana sam zaczepiłem na Instagramie. Szybko i konkretnie odpowiedział na nurtujące mnie pytanie. Jest rowerowym wariatem i wiem, że jak będę miał jakieś inne pytania związane z treningiem albo sprzętem to szybko pomoże.

Mateusz

Kolarz długodystansowy
ania

Profesjonalne podejście

Sebastian, bardzo dziękuję Ci za włożoną pracę nad moim rozwojem. Teraz wiem, że będę dobrze przygotowana do sezonu i będzie on przyjemnością. Dziękuję Ci za profesjonalne podejście do tematów z którymi miałam problem – właściwe odżywianie i treningi.

Ania

Zapalona amatorka dłuższych dystansów
karol

Dobry fachowiec

Sebastian potrafi dobrze doradzić, jest dobrym fachowcem. Polecam z całego serca.

Karol

Początkujący amator
barbara

Praktyczne informacje

Otrzymałam bardzo praktyczne informacje na temat żywienia, przygotowania organizmu do wysiłku.

Barbara

maksymilian fizjoterapeuta

Wysoka samoświadomość ciała

Współpraca z Sebastianem układa się wzorcowo. Wysoka samoświadomość ciała i wiedza o potrzebie odnowy pokazuje, że bardzo dobrze rozumie istotę rozwoju oraz dobrego treningu. Działania manualne stawia na równi z pracą nad słabymi ogniwami na siłowni, dzięki czemu możliwa jest maksymalizacja wyników i brak obaw przed kontuzją. Duże doświadczenie startowe sprawia, że świetnie nauczył się czytać znaki jakie daje organizm i jak przygotować się do wyścigu.

Maksymilian

Fizjoterapeuta


#DlugiDystansRowerem

Obserwuj mnie na Instagramie, Stravie i Facebooku aby być na bieżąco.

Obserwuj także hashtag: #dlugidystansrowerem