Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Cały dzień

Brevet Charsznica 200 km

Charsznica Charsznica

Randonneur​Cycling Kolarstwo w stylu randonneurs to pokonywanie ultra długich dystansów podczas zorganizowanych rajdów, których tradycja sięga końca XIX w. Kolarze podejmują wyzwanie przejechania „brevetu" (BRM – Brevet Randonneurs Mondiaux), czyli pokonania dystansów 200 km i więcej, zaliczając zaplanowane co kilkadziesiąt kilometrów punkty kontrolne. Brevety są rajdami szosowymi. Trasy są prowadzone po…

Pyra Trail 300 km

Prusinowo Prusinowo

Wielkopolski Maraton Gravelowy Pyra Trail 2021 (czyli jego II Edycja) odbędzie się 24 kwietnia 2021 roku. Bazą maratonu będzie ponownie świetlica wiejska w Prusinowie. Zapisy uczestników rozpoczną się w dniu 1 grudnia 2020 roku, o godzinie 20.00, poprzez platformę b4sportline.pl, a link do zapisów opublikujemy w bieżących informacjach na stronie…

150PLN

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.