Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Cały dzień

Polish Bike Tour – Bałtyk 600 km

Szczecin Szczecin

PBT to pierwszy w Polsce cykl czterech ultramaratonów rowerowych. Każdy z nich prowadzi przez inne rejony kraju – wzdłuż wybrzeża Bałtyku, przez rubieże wschodnie, góry i nad Odrą. Różnią się dystansami, a Polskę oplatają przepiękną pętlą. Pierwszy etap to piękne polskie wybrzeże. Szczecin-Gdańsk. Piach, klify, słona woda, wschody i zachody słońca,…

489zł

UltraTime Trial

Podpniewki Podpniewki

UltraTime Trial to ultramaraton o charakterze drużynowej i indywidualnej jazdy na czas (w odróżnieniu od tradycyjnych czasówek będzie trwała ona przez 24 godziny non stop). Ultramaraton odbędzie się na rundach, każde okrążenie liczyć będzie 70 km. Dystans oraz czas monitorowane będą na bieżąco i zastopowane zostaną w momencie osiągnięcia limitu…

360zł

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.