Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Cały dzień

Baltic Bike Challenge 700 km

Świnoujście Świnoujście

Maraton rowerowy Baltic Bike Challenge jest imprezą w formie rajdu turystycznego (zwanym dalej maratonem). Start zawodów : Świnoujście Meta Zawodów: Krynica Morska Termin Zawodów : 08.05.2020 Dystans: 700 km Limit czasu: 110 h Ilość zawodników: 200

350zł

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.