Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Cały dzień

Pomorska 500

Szkoła Aktywnego Wypoczynku Frajda Czarnocin 2, Czarnocin

Pomorska 500 (POM500) jest rowerowym ultramaratonem adresowanym do zaawansowanych i doświadczonych kolarzy i podróżników. Trasa POM500 przebiega przez najatrakcyjniejsze tereny województw zachodniopomorskiego i pomorskiego. Start indywidualny 3 czerwca 2021 r., w Czarnocinie koło Szczecina. Meta w Gdańsku. Ludzie podróżowali wzdłuż rzek od wieków…. To już znacie. A co gdyby nie…

300zł

Piękny Zachód 501 km

Ośrodek Wypoczynkowy Irena w Niesulicach Niesulice 17D, Skąpe

CEL ULTRAMARATONU Popularyzacja kolarstwa szosowego i turystyki rowerowej w Polsce. Umożliwienie uczestnikom podjęcia próby pokonania trasy o długości 501 km Sprawdzenie granic wytrzymałości i odporności psychicznej uczestników. Promocja i działania marketingowe na rzecz sponsorów i współorganizujących punkty kontrolne: miast i stowarzyszeń. TRASA ULTRAMARATONU I SPOSÓB PRZEPROWADZENIA ZAWODÓW Maraton 501 km…

460zł

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.