Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Beskidzki Zbój 525 km

17 lipca - 18 lipca

200zł
beskidzki zbój logo

Udział w ultramaratonie Beskidzki Zbój opiera się na kilku prostych regułach:

  1. Trasę maratonu musisz pokonać rowerem napędzanym wyłącznie siłą własnych mięśni.
  2. Zgodnie z regułami samowystarczalności i równych szans dla wszystkich, możesz korzystać wyłącznie z infrastruktury dostępnej dla innych uczestników maratonu. Nie możesz natomiast mieć własnych samochodów technicznych, przepaków, punktów noclegowych czy żywieniowych. Noclegi i wyżywienie na trasie możesz organizować nie wcześniej niż po starcie maratonu.
  3. Rodzina i znajomi mogą, a nawet powinni, wspierać Cię w taki sposób, abyś cały czas był w zgodzie z regułami samowystarczalności i równych szans dla wszystkich.
  4. Możesz jechać sam albo w grupie. Wsparcie pomiędzy uczestnikami maratonu jest dozwolone, a nawet wskazane.
  5. Trasę maratonu musisz pokonać zgodnie z jej przebiegiem, który udostępniamy. Możesz  zjechać z trasy maratonu pod warunkiem, że wrócisz na nią w tym samym miejscu, w którym ją opuściłeś. Czas przejazdu liczymy nieprzerwanie od momentu startu do momentu wjechania na metę.
  6. Podczas udziału w maratonie kieruj się zdrowym rozsądkiem, obowiązującym prawem – w tym przepisami o ruchu drogowym, szacunkiem dla innych ludzi, troską o środowisko oraz regulaminem maratonu.
  7. Nikt nie zadba lepiej o Twoje bezpieczeństwo jak Ty sam.
  8. W maratonie bierzesz udział na własną odpowiedzialność, właściwie przygotowany, sprawdziwszy wcześniej swoje możliwości.

Szczegóły

Start:
17 lipca
Koniec:
18 lipca
Koszt:
200zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
View Wydarzenie Website

Organizator

Stowarzyszenie Koło Ultra

Miejsce

Stadion Orlik w Ujsołach
Ujsoły, Poland + Google Map

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.