Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych

Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby informacje na temat Twojego wydarzenia były aktualne.

W kalendarzu brakuje imprezy? Dodaj wydarzenie do kalendarza!


Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kórnicki Maraton Turystyczny 300 km, 500 km

7 sierpnia 2021 - 8 sierpnia 2021

kórnicki maraton turystyczny

Kórnicki Maraton Turystyczny odbywa się zawsze w pierwszy weekend sierpnia. Start uczestników następuje z bazy w Robakowie (start honorowy), a po krótkim dojeździe na rynek w Kórniku maratończycy ruszają w trasę 500 i 300 km (do wyboru) ze startu ostrego.

Oczywiście ów “start ostry” nie oznacza, że macie rwać nie wiadomo jak szybko do mety – maraton nie ma charakteru wyścigu, a jest raczej imprezą towarzyską skierowaną do entuzjastów pokonywania długich dystansów na rowerze.

W KMT każdy, kto zmierzył się z wybranym dystansem i dojechał do mety – jest zwycięzcą. Nie ma “pierwszych” i “ostatnich”. Jest dobra zabawa, przygoda i rower. Czyli to, co lubicie najbardziej. Tak, jak i my, organizatorzy, czyli KBR Kórnik.

 

Opis pochodzi ze strony internetowej Organizatora. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.

Details

Start:
7 sierpnia 2021
End:
8 sierpnia 2021
Event Category:
Event Tags:
, , , ,
Website:
https://kbrkornik.pl/kmt/

W kalendarzu brakuje imprezy? Dodaj wydarzenie do kalendarza!

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.