Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kórnicki Maraton Turystyczny 300 km, 500 km

7 sierpnia - 8 sierpnia

kórnicki maraton turystyczny

Kórnicki Maraton Turystyczny odbywa się zawsze w pierwszy weekend sierpnia. Start uczestników następuje z bazy w Robakowie (start honorowy), a po krótkim dojeździe na rynek w Kórniku maratończycy ruszają w trasę 500 i 300 km (do wyboru) ze startu ostrego.

Oczywiście ów “start ostry” nie oznacza, że macie rwać nie wiadomo jak szybko do mety – maraton nie ma charakteru wyścigu, a jest raczej imprezą towarzyską skierowaną do entuzjastów pokonywania długich dystansów na rowerze.

W KMT każdy, kto zmierzył się z wybranym dystansem i dojechał do mety – jest zwycięzcą. Nie ma “pierwszych” i “ostatnich”. Jest dobra zabawa, przygoda i rower. Czyli to, co lubicie najbardziej. Tak, jak i my, organizatorzy, czyli KBR Kórnik.

 

Opis pochodzi ze strony internetowej Organizatora. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.

Szczegóły

Start:
7 sierpnia
Koniec:
8 sierpnia
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
View Wydarzenie Website

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.