Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Maraton Podróżnika

25 lipca 2020 - 26 lipca 2020

maraton podróżnika

Przeniesiony z 6-7 czerwca na 25-26 lipca 2020r.

Na sezon 2020 zaplanowane zostały trasy w dwóch wariantach do wyboru: 300 i 500 km poprowadzone spokojnymi i malowniczymi drogami wiodącymi przez Bieszczady oraz Pogórza. Maraton Podróżnika 2020 swoją bazę usytuował w Zajeździe „Pastewnik” w Przeworsku niedaleko Rzeszowa.

To jedyny w Polsce ultramaraton rowerowy, o którego trasie decyduje społeczność. Pierwsza edycja „Podróżnika” odbyła się w 2014 roku z inicjatywy osób skupionych wokół forum podrozerowerowe.info. Trasy i miejsce startu co roku są inne, wybierane w głosowaniu spośród propozycji zgłaszanych na forum.

Szczegóły

Start:
25 lipca 2020
Koniec:
26 lipca 2020
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,
View Wydarzenie Website

Organizator

Stowarzyszenie Koło Ultra

Miejsce

Skansen „Pastewnik” w Przeworsku
Łańcucka 2
Przeworsk, 37-200 Polska
+ Google Map
Telefon:
530 448 444
View Miejsce Website

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.