Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Maraton Północ – Południe 1000km

11 września - 14 września

350zł
koło ultra

Maraton Północ Południe od HELU po samiuśkie TATRY to 1001 km przez całą Polskę, non-stop. Na starcie świeży powiew morskiej bryzy. Na mecie nagrodą szczyty Tatr na tle zachodzącego słońca. Wrześniowe, wyczekiwane zamknięcie sezonu ultra. Ultraklasyk z mocną górską końcówką. Prawdziwe wyzwanie w konwencji samowystarczalnej.

Kwalifikacje

Od edycji MPP2020 zawieszamy wymóg posiadania kwalifikacji do startu w Maratonie Północ – Południe. Podajemy jedynie listę imprez, w których warto wziąć udział aby wcześniej sprawdzić swoje możliwości.

Zasady

Samowystarczalność, fair play, bezpieczeństwo
Jeśli jedziesz z nami, zapoznaj się z zasadami MPP. O tym, jak jedziemy, co robimy a czego nie.

Szczegóły

Start:
11 września
Koniec:
14 września
Koszt:
350zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
View Wydarzenie Website

Organizator

Stowarzyszenie Koło Ultra

Miejsce

Hel
Hel, pomorskie Poland + Google Map

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.