Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych

Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby informacje na temat Twojego wydarzenia były aktualne.

W kalendarzu brakuje imprezy? Dodaj wydarzenie do kalendarza!


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Na kawę i knedle – ultra wycieczka

10 czerwca 2021 - 13 czerwca 2021

Propozycja dla miłośników długodystansowej jazdy rowerem, ale również podróżowania w miejsca ciekawe i warte zostawienia śladu opon. Tym razem taki szybki „city break” – czy też wycieczka w trybie „ultra”. 4 dni, 4 stolice (w tym jedna chwilowo przeniesiona), ok. 1300 km jazdy. Intensywnie – ale i poznawczo, „na wariata” – ale z planem; do ostatka sił – ale nie bez opamiętania. Będzie gęsto i soczyście! 

Wyruszamy z Krakowa 10 czerwca, czyli w czwartek Bożego Ciała. W miarę możliwości „na lekko”, czyli tylko z niezbędnym ekwipunkiem. W jadłospisie królują kawa i knedle, ale przekąski między posiłkami mogą być dowolne. Choć noce będą ciepłe i krótkie, planujemy 3 noclegi – takie normalne, z łóżkiem i prysznicem. Trasa pod rower szosowy / wyprawowy, umiarkowanie wymagająca – na całości raptem ok. 10.000 m przewyższenia, do tego w większości będziemy jechać z wiatrem (choć warto wziąć poprawkę na dystans). 

Wycieczka pomyślana jest raczej na kilka osób niż kilkanaście, zatem bliższe szczegóły pozostają do uzgodnienia w gronie bezpośrednio zainteresowanych.

Zapraszam (tym razem bezpośrednio i jednoosobowo)

Karol #RajdyDlaFrajdy

Szczegóły

Początek:
10 czerwca 2021
Koniec:
13 czerwca 2021
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
rajdydlafrajdy.pl

Organizator

Karol #RajdyDlaFrajdy
Email
hello@rajdydlafrajdy.pl

Miejsce wydarzenia

Kraków
Polska + Google Map

W kalendarzu brakuje imprezy? Dodaj wydarzenie do kalendarza!

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.