Kalendarz ultramaratonów rowerowych 2020

Jeśli szukasz jakiegoś ultramaratonu rowerowego w 2020 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej prezentuję kalendarz wszystkich imprez kolarskich na dystansie ultra, czyli od 500 km wzwyż, organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy której nie ma w tym kalendarzu, koniecznie daj mi znać!

Po więcej informacji oraz listę maratonów poszerzoną o imprezy na dystansie krótszym niż 500 km odsyłam do forum podrozerowerowe.info

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Na kawę i knedle – ultra wycieczka

10 czerwca 2021 - 13 czerwca 2021

Impreza przeniesiona z 11-14 czerwca 2020 na 10-13 czerwca 2021 roku.

Propozycja dla miłośników długodystansowej jazdy rowerem, ale również podróżowania w miejsca ciekawe i warte zostawienia śladu opon. Tym razem taki szybki „city break” – czy też wycieczka w trybie „ultra”. 4 dni, 4 stolice (w tym jedna chwilowo przeniesiona), ok. 1300 km jazdy. Intensywnie – ale i poznawczo, „na wariata” – ale z planem; do ostatka sił – ale nie bez opamiętania. Będzie gęsto i soczyście! 

Wyruszamy z Krakowa 11 czerwca, czyli w czwartek Bożego Ciała. W miarę możliwości „na lekko”, czyli tylko z niezbędnym ekwipunkiem. W jadłospisie królują kawa i knedle, ale przekąski między posiłkami mogą być dowolne. Choć noce będą ciepłe i krótkie, planujemy 3 noclegi – takie normalne, z łóżkiem i prysznicem. Trasa pod rower szosowy / wyprawowy, umiarkowanie wymagająca – na całości raptem ok. 10.000 m przewyższenia, do tego w większości będziemy jechać z wiatrem (choć warto wziąć poprawkę na dystans). 

Wycieczka pomyślana jest raczej na kilka osób niż kilkanaście, zatem bliższe szczegóły pozostają do uzgodnienia w gronie bezpośrednio zainteresowanych.

Zapraszam (tym razem bezpośrednio i jednoosobowo)

Karol #RajdyDlaFrajdy

Szczegóły

Start:
10 czerwca 2021
Koniec:
13 czerwca 2021
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
rajdydlafrajdy.pl

Organizator

Karol #RajdyDlaFrajdy
Email:
hello@rajdydlafrajdy.pl

Miejsce

Kraków
Polska + Google Map