Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

 

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.

 


 

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Piękny Wschód – 250 km, 500 km

24 kwietnia - 25 kwietnia

logo ultramaratonu Piękny Wschód

Piękny Wschód jest ultramaratonem przeznaczonym dla amatorów kolarstwa szosowego. Rozgrywany jest w kategoriach solo, open, team/support. Zawodnicy mają do wyboru jeden z dwóch dystansów:

  • 250 km – limit uczestników: 200 osób,
  • 500 km – limit uczestników: 300 osób.

Dystans 500 km jest kwalifikacją do Bałtyk Bieszczady Tour 2022. Aby uzyskać kwalifikację, dystans należy pokonać w limicie czasu wynoszącym 26 godzin, a uczestnik musi mieć ukończone conajmniej 23 lata.

Do zawodów zostaną dopuszczeni zawodnicy, którzy ukończyli 18 rok życia i złożą organizatorowi oświadczenie o stanie zdrowia umożliwiającym udział oraz o starcie na własną odpowiedzialność. Obowiązuje okazanie osobistego ubezpieczenia OC i NNW na czas zawodów lub podpisanie oświadczenia o stanie zdrowia.

Szczegóły

Start:
24 kwietnia
Koniec:
25 kwietnia
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
http://lubelskavuelta.pl/pl/

Organizator

Parczewska Grupa Rowerowa
Email:
biuro@lubelskavuelta.pl

Miejsce

Stadion MOSiR Parczew
al. Jana Pawła II 1
Parczew, lubelskie 21-200 Poland
+ Google Map
Strona internetowa:
https://mosir.parczew.com

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.