Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

UltraTime Trial

1 maja - 2 maja

360zł
UltraTime Trial 24godz. non stop
UltraTime Trial to ultramaraton o charakterze drużynowej i indywidualnej jazdy na czas (w odróżnieniu od tradycyjnych czasówek będzie trwała ona przez 24 godziny non stop).
Ultramaraton odbędzie się na rundach, każde okrążenie liczyć będzie 70 km. Dystans oraz czas monitorowane będą na bieżąco i zastopowane zostaną w momencie osiągnięcia limitu czasowego 24 h. Zwycięzcą zostaje osoba, która w ciągu 24h pokona największą ilość km. Każdy z uczestników pokonać może dowolną liczbę okrążeń w dowolnym czasie (sklasyfikowany zostanie wtedy według przejechanych km i czasu) po osiągnięciu limitu czasowego 24h zawodnik będący na trasie zobowiązany jest wrócić najkrótszą drogą na linię mety.
Uczestnicy mogą startować jednej z dwóch kategorii do wyboru: solo lub open.

Szczegóły

Start:
1 maja
Koniec:
2 maja
Koszt:
360zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
View Event Website

Organizator

Arkadiusz Robak

Miejsce

Podpniewki
Podpniewki, wielkopolskie Poland + Google Map

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.