Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Brejdak Gravel 400 km, 700 km

15 lipca - 17 lipca

400zł
brejdak gravel

Brejdak oznacza w gwarze lubelskiej brata, zioma. Ponieważ Piotr jest rodowitym Lubelakiem (czyli Lublinianinem), a gravelowcy są dla siebie jak bracia i siostry na trasach ulta-wyryp i pomagają sobie wzajemnie, tak właśnie postanowiliśmy nazwać pierwszy ultramaraton szutrowy na Lubelszczyźnie.

Nowością są dwie trasy – Ultra Brejdak (ok. 700 km) Brejdak (nieco ponad 400 km).

Szczegóły

Start:
15 lipca
Koniec:
17 lipca
Koszt:
400zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
View Wydarzenie Website

Organizator

Maciej Leśniak

Miejsce

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy Wodnik
Wczasowa 1
Firlej, lubelskie 21-136 Poland
+ Google Map
Telefon:
691 660 210
View Miejsce Website

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.