Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Gothica Trail 350 km

21 maja - 23 maja

330zł
gothica trail

Gothica Trail, to coś więcej niż tylko gravelowy wyścig z punktu A do B. To układanka emocji i wrażeń jakich doświadczysz w drodze, ściśle związanych z pomorską ziemią Słowian i Gotów. To swojego rodzaju kapsuła czasu różnych epok i światów, zamykająca 350 kilometrów trasy prowadzącej od wybrzeża Bałtyku, po głębokie ostępy lasów i wzgórz pełnych tajemnic tej ziemi.

Trasy, która w wielu miejscach składa się z obłędnie szybkich szutrów, ale nie jest łatwa do zdobycia. Trasy, która potrafi zaskoczyć wspinaczy, ale wynagradza za trud bajkowymi widokami. Trasy również dzikiej i surowej natury, która urzeka pięknem pomorskiej puszczy i wilczych ostoi.

Ziemia Gotów – niezłomnych i odważnych wojowników z Północy, którzy rzucili wyzwanie Imperium Rzymskiemu.

  1. Po zarejestrowaniu się należy opłacić Pakiet Startowy – 280 zł. przelewem na podany w wiadomości po rejestracji numer konta i z podanym tytułem przelewu – numerem płatności. Pakiet Startowy składa się z Opłaty Rejestracyjnej – 100 zł oraz Opłaty Startowej – 180 zł. (ceny obowiązujące do dnia 30.04.2021).
  2. Opłata Rejestracyjna nie podlega zwrotowi i jest potwierdzeniem chęci wzięcia udziału w zawodach.
  3. Opłata Startowa podlega zwrotowi w przypadku gdy uczestnik zrezygnuje ze startu: 100% – do dnia 22.04.2021; 50% – do dnia 06.05.2021. Opłata Startowa nie podlega zwrotowi od dnia 7.05.2021.
  4. Zawodnikowi po uiszczeniu pełnej opłaty za Pakiet Startowy zostaje nadany numer startowy.
  5. Dla rejestrujących się do 31.12.2020 udostępniamy możliwość płatności w 2 częściach – Opłata Rejestracyjna – 100 zł oraz Opłata Startowa – 180 zł. Chcąc zarezerwować sobie miejsce na liście startowej, należy dokonać Opłaty Rejestracyjnej w ciągu 7 dni od rejestracji. Do 28.02.2021 jest czas na wniesienie Opłaty Startowej. Po tym czasie nieopłacone zgłoszenie zostaje anulowane i wraca do puli wolnych miejsc. Opłata Rejestracyjna nie podlega zwrotowi.
  6. W przypadku chęci przepisania pakietu startowego na inną osobę pobierana jest opłata w wysokości 50 zł.
  7. Rejestrujący się po 01.01.2021 wnoszą opłatę za pakiet startowy w całości – 280 zł.
  8. Rejestrujący się po 01.05.2021 wnoszą opłatę za pakiet startowy w całości w cenie 330 zł.
  9. Limit miejsc to 250 uczestników (na dzień 12.12.2020). Autor zastrzega możliwość zwiększenia limitu.

Opis pochodzi ze strony internetowej organizatora. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.

Szczegóły

Start:
21 maja
Koniec:
23 maja
Koszt:
330zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
View Wydarzenie Website

Organizator

Robert Ruszkiewicz
Email:
robert@gothica-trail.pl

Miejsce

OW Bałtyk
Bałtycka 4
Jarosławiec, zachodniopomorskie 76-107 Poland
+ Google Map
Telefon:
519 188 530
View Miejsce Website

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.