Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Race Through Poland

8 maja - 9 maja

250zł
race through poland - promo photo

Przeniesiony z 9 maja 2020 na 8 maja 2021 roku.

Race Through Poland to długodystansowy wyścig kolarski, wiodący przez najpiękniejsze, a jednocześnie najbardziej wymagające górskie przełęcze Polski i jej okolic. Oparty on jest na zasadach samowystarczalności i inspirowany jest najważniejszymi imprezami tego typu na świecie jak The Transcontinental Race czy The TransatlanticWay Race

Trzecia edycja wyścigu zwraca się ku Karpatom i to głównie tam rozegra się najważniejsza część tej fantastycznej przygody. Nawigując pomiędzy czterema punktami kontrolnymi, na dystansie około 1500 km zawodnicy odwiedzą między innymi Beskid Żywiecki, Wyspowy i Sądecki, Gorce, Słowackie Pieniny, Niżne Tatry, Spisz i Orawę. Zapowiada się sporo pięknego, aczkolwiek ciężkiego wspinania. Jeśli kochasz góry, to ten wyścig jest właśnie dla Ciebie.

Startujemy w Maju, ponieważ chcemy aby Race Through Poland było przedsmakiem sezonu „wielkich” długodystansowych wyścigów rowerowych, które tak bardzo kochamy.

źródło: https://racethroughpoland.pl/filozofia/

Szczegóły

Start:
8 maja
Koniec:
9 maja
Koszt:
250zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , , , , ,
View Wydarzenie Website

Miejsce

Wrocławski Welodrom im. Wernera Józefa Grundmanna
Żmigrodzka 243
Wrocław, 51-129 Polska
+ Google Map
Telefon:
+48691507751
View Miejsce Website

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.