Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pierścień Tysiąca Jezior – 330 km, 610 km

3 lipca - 4 lipca

460zł
pierścień tysiąca jezior

Pierścień Tysiąca Jezior na mapie rowerowych ultramaratonów istnieje już od kilku dobrych lat. Rozgrywany jest na terenach warmii, mazur a nawet podlasia. Północno wschodni rejon Polski słynie z malowniczych, mazurskich jezior, a niewielki stopień zurbanizowania daje poczucie oderwania się od zgiełku dużych miast.

Trudności z jakimi uczestnicy mogą się zmierzyć podczas tego ultramaratonu to pofałdowany teren oraz nawierzchnia drogi. Mimo, że asfaltowa, to jednak dość zniszczona aby momentami odebrać przyjemność z jazdy nawet na szerszych szosowych oponach.

Organizator przygotował dwa dystanse do wyboru:

  • Pierścień Tysiąca Jezior: 610 km,
  • Mały Pierścień Tysiąca Jezior: 330 km.

Ukończenie dystansu 610 km w limicie czasu 36 godzin zapewnia uzyskanie kwalifikacji do Bałtyk Bieszczady Tour na rok 2022.

Szczegóły

Start:
3 lipca
Koniec:
4 lipca
Koszt:
460zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,
View Wydarzenie Website

Organizatorzy

MapSerwis.com
Ultracycling Sp.z o.o.
KSUZNAM
Vinci Projekt
Rowerowy Lidzbark

Miejsce

Świękitki
Świękitki 1A
Świękity, 11-135 Polska
+ Google Map

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.