Kalendarz maratonów i ultramaratonów rowerowych 2021

Jeśli szukasz maratonu lub ultramaratonu rowerowego w 2021 roku to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kalendarz imprez długodystansowych – maratonów i ultramaratonów kolarskich organizowanych w Polsce.

Jesteś organizatorem imprezy? Przeczytaj co możesz zrobić aby ułatwić kontakt z mediami oraz ułatwić mi pobieranie prawidłowych i kompletnych informacji na temat Twojego wydarzenia.


Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pyra Trail 300 km

24 kwietnia - 25 kwietnia

150PLN
pyra trail maraton

Wielkopolski Maraton Gravelowy Pyra Trail 2021 (czyli jego II Edycja) odbędzie się 24 kwietnia 2021 roku. Bazą maratonu będzie ponownie świetlica wiejska w Prusinowie. Zapisy uczestników rozpoczną się w dniu 1 grudnia 2020 roku, o godzinie 20.00, poprzez platformę b4sportline.pl, a link do zapisów opublikujemy w bieżących informacjach na stronie Pyry (zakładka “Aktualności”) , a także w serwisach społecznościowych Pyry Trail i KBR Kórnik. Limit zgłoszeń wynosi 200 osób. Wpisowe 150 zł/os.

Trasa Wielkopolskiego Maratonu Gravelowego Pyra Trail 2021 zostanie przez nas opublikowana (w formie linku do serwisu RideWithGPS, skąd będzie można pobrać plik gpx i wgrać do nawigacji) najpóźniej na 30 dni przed wydarzeniem. Dystans Pyry Trail w 2021 roku wynosi 300 km. Limit do pokonania trasy 24h.

 

Pyra Trail to również impreza integracyjna. Ognisko (oczywiście
z pieczonym ziemniakiem w pakiecie) w piątek, przed startem, sobotnio – niedzielne podsumowanie, plus wyjątkowa atmosfera to dla nas jeden z najważniejszych celów tego maratonu.

 

 

Szczegóły

Start:
24 kwietnia
Koniec:
25 kwietnia
Koszt:
150PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
View Wydarzenie Website

Organizator

Stowarzyszenie Kórnickie Bractwo Rowerowe w Kórniku

Miejsce

Prusinowo
Prusinowo, Poland + Google Map

Informacje podane w wydarzeniach mają charakter wyłącznie informacyjny. Administrator Portalu dokłada wszelkich starań aby informacje tutaj zawarte były aktualne i zgodne ze stanem podawanym przez Organizatora, jednak nie bierze za nie odpowiedzialności. Zalecamy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na oficjalnej stronie wydarzenia oraz śledzić komunikaty startowe.