prezent na desce

Mikołajkowy prezent

Zgodnie z zapowiedzią, mam dla jednej osoby podarunek na który ciężko pracowałem biorąc udział we Fitmisji klubu Calypso.

Podarunkiem jest miesięczny Voucher “dla znajomego” do wykorzystania w wybranym klubie sieci Calypso!

Co zrobić, aby mieć szansę na zdobycie prezentu od Długodystansowego Mikołaja?

  1. W komentarzu poniżej artykułu na blogu lub stronie Facebook’a napisz, co zmotywowałoby Cię aby zacząć regularne ćwiczenia fitness? A jeśli już trenujesz – jaki masz cel?
  2. Aby nie było tak łatwo, napisz także ile kilometrów przejechałem na swoim rowerze szosowym łącznie od dnia zakupu do chwili obecnej (na podstawie wskazań mojego licznika) oraz jaki najdłuższy dystans pokonałem jednorazowo? Jeśli regularnie śledzisz mojego bloga, odpowiedzi na te pytania nie powinny stanowić problemu 😉

Osoba, której odpowiedź na pytanie 1 będzie najciekawsza oraz na pytanie 2 odpowie możliwie blisko wartości rzeczywistej otrzyma prezent! Na odpowiedzi czekam do końca dnia (6.12.2017 do godz. 23:59). Wyłonienie osoby do której trafi Mikołaj nastąpi do końca dnia 8.12.2017.

Warunkiem otrzymania nagrody jest obecność w klubie Calypso Morena w mojej asyście (dzień i godzina do ustalenia bezpośrednio ze mną) i wypełnienie klubowego formularza, który przedstawi pracownik klubu. Obdarowany musi być osobą pełnoletnią. Voucher będzie ważny przez 1 miesiąc od dnia otrzymania prezentu. Ponieważ nie uznaję postanowień noworocznych, nie zamierzam czekać do stycznia z wręczeniem prezentu, więc ostatnim dniem jego odbioru będzie niedziela 17 grudnia 2017.

Osoby biorące udział w Długodystansowych Mikołajkach wyrażają zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy na tym blogu.

Będzie mi bardzo miło, jeśli udostępnisz tego bloga dalej i polubisz na Facebook’owym Fanpage’u.

Powodzenia!

2 Replies to “Mikołajkowy prezent”

  1. Ad. 1 (motywacja) – Pierwsze wyjście, to czysta chęć sprawdzenia się, kolejne – możliwość regularnych spotkań z przyjaciółką i …nie wiedzieć kiedy spinning stał się „uzależnieniem” 😉
    Ad.2 (km) – łącznie ok. 1600 km; max na raz, to ciut ponad 200 km

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.