dziewczyna z rowerem i psem

Poszukiwania sponsora

Kto wszedł na bloga ten pewnie już wie, że jestem sportowcem – kolarzem szosowym z aspiracjami długodystansowymi. Poza samymi treningami i osiąganiem własnych celów staram się robić coś więcej – krzewię kulturę zdrowego i aktywnego trybu życia w otoczeniu prawidłowej i odpowiednio zbilansowanej diety, z poszanowaniem dla środowiska. Motywuję do aktywności fizycznej i udowadniam, że rower może być codziennym środkiem transportu. Poszukuję firm, które prowadzą biznes odpowiedzialny społecznie i chcą mnie wesprzeć w osiąganiu założonych celów. Jednocześnie świadomość promowanej marki w społeczeństwie może wzrosnąć, gdyż oferuję reklamowanie firmy na strojach sportowych i blogu.

Jeden sponsor już jest…

Doceniam każdą formę i zakres pomocy. Właściciel sklepu i serwisu rowerowego Rowersi z siedzibą w budynku basenu MOSiR w Gdańsku przy ul. Chałubińskiego (Chełm) postanowił się zaangażować i swoją cegiełkę dołożył. Przy tej okazji nie mogę pozostać obojętny i szczerze Wam polecam ten punkt. Sezon się za chwile zacznie, więc jest to dobre miejsce i moment aby zrobić serwis sprzętu.

Szukam kolejnych…

Jeśli znacie kogoś, kto mógłby być zainteresowany pomocą to szepnijcie proszę o mojej osobie. A jeśli sami prowadzicie biznes i widzicie zasadność angażowania się w taką inicjatywę – zajrzyjcie na zakładkę strefa sponsora, w której przeczytacie trochę więcej na temat moich planów, co robię, czego szukam i co oferuję.

Z góry dziękuję.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.