muchomorek w lesie

Frajdowne zakończenie sezonu 2019

Dzisiejszym wpisem chcę aby każdy z Was czuł się zaproszony na imprezę, którą wraz z organizatorem “Rajdy Dla Frajdy” organizujemy w nadchodzący weekend, tj. 19 i 20 października. Kto jeszcze nie miał okazji poczuć frajdownej atmosfery zapraszamy w sobotę lub niedzielę (lub w sobotę i niedzielę) do miejscowości Osie położonej w Borach Tucholskich. A kto już zna tę atmosferę – również gorąco zapraszamy.

Spotykamy się na rynku i o godzinie 9:30 ruszamy rozkoszować się pięknem Złotej Polskiej jesieni. Punktem wyjścia będzie trasa niespełna 150 km, natomiast nasze ambicje i wyrzeźbiona forma przez lato podpowiadają, że 200 km także jest w zasięgu ręki. Ostateczny dystans jednak będzie zależał od woli (i ilości) zgromadzonych uśmiechów. Trasa jest zaplanowana w sposób modułowy, co oznacza że istnieje przynajmniej kilka możliwości dowolnego skrócenia i szybszego powrotu – to w razie gdyby ktoś niespodziewanie opadł z sił. Szczegóły zostawmy jednak na drugim planie, bo naszym celem jest przede wszystkim frajdowna atmosfera.

Po sobotnich wojażach znajdzie się chwila na to by wspólnie usiąść i pogadać. A jeśli ktoś będzie czuł niedostatek, lub akurat kalendarz nie pozwolił przybyć w sobotę, szansę na dogrywkę przygotujemy w niedzielę. Dystans odpowiednio krótszy, choć celujemy w ten znany z regularnych Rajdów – czyli około 100 – 120 km.

Szczegóły wydarzenia, w tym także propozycje tras możecie znaleźć na facebooku, o tutaj: https://www.facebook.com/events/403251003667382/ oraz na Stravie, tutaj: https://www.strava.com/clubs/287421/group_events/591341

Dla niezdecydowanych pozostaje mi jeszcze załączyć krótki materiał na zachętę.

Zaproszenie na Frajdowne zakończenie sezonu 2019.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.