Skip to content

Frajdowne zakończenie sezonu 2019

Dzisiejszym wpisem chcę aby każdy z Was czuł się zaproszony na imprezę, którą wraz z organizatorem „Rajdy Dla Frajdy” organizujemy w nadchodzący weekend, tj. 19 i 20 października. Kto jeszcze nie miał okazji poczuć frajdownej atmosfery zapraszamy w sobotę lub niedzielę (lub w sobotę i niedzielę) do miejscowości Osie położonej w Borach Tucholskich. A kto już zna tę atmosferę – również gorąco zapraszamy.

Spotykamy się na rynku i o godzinie 9:30 ruszamy rozkoszować się pięknem Złotej Polskiej jesieni. Punktem wyjścia będzie trasa niespełna 150 km, natomiast nasze ambicje i wyrzeźbiona forma przez lato podpowiadają, że 200 km także jest w zasięgu ręki. Ostateczny dystans jednak będzie zależał od woli (i ilości) zgromadzonych uśmiechów. Trasa jest zaplanowana w sposób modułowy, co oznacza że istnieje przynajmniej kilka możliwości dowolnego skrócenia i szybszego powrotu – to w razie gdyby ktoś niespodziewanie opadł z sił. Szczegóły zostawmy jednak na drugim planie, bo naszym celem jest przede wszystkim frajdowna atmosfera.

Po sobotnich wojażach znajdzie się chwila na to by wspólnie usiąść i pogadać. A jeśli ktoś będzie czuł niedostatek, lub akurat kalendarz nie pozwolił przybyć w sobotę, szansę na dogrywkę przygotujemy w niedzielę. Dystans odpowiednio krótszy, choć celujemy w ten znany z regularnych Rajdów – czyli około 100 – 120 km.

Szczegóły wydarzenia, w tym także propozycje tras możecie znaleźć na facebooku, o tutaj: https://www.facebook.com/events/403251003667382/ oraz na Stravie, tutaj: https://www.strava.com/clubs/287421/group_events/591341

Dla niezdecydowanych pozostaje mi jeszcze załączyć krótki materiał na zachętę.

Zaproszenie na Frajdowne zakończenie sezonu 2019.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.