Skip to content

Dla Kasi i Rity – etap 1

Odliczanie już się zakończyło. Dzisiaj jest pierwszy dzień mojej wyprawy rowerowej przez Polskę. Samotnie do pokonania około 2 tysiące kilometrów w 10 dni. To nie będzie łatwa wycieczka, ale robię to w słusznej sprawie. Jadę dla Kasi i Rity – ja zbieram kilometry, Ty płacisz – o tutaj: https://pomagam.pl/kasia_rita

O szczegółach mojej wyprawy już pisałem – jeśli jeszcze nie czytałeś a chcesz się dowiedzieć więcej, zachęcam do przeczytania artykułu o mojej inicjatywie promującej cel charytatywny oraz bezpieczeństwo rowerzystów w ruchu drogowym.

Plan na dzisiaj jest prosty. O godzinie 8:00 wyruszam z Gdańska symbolicznie spod fontanny Neptuna. Asystuje mi Piotrek z serwisu Rowersi.pl – będzie ze mną jechał około 50 – 60 km, po czym wróci do Gdańska by serwisować Wasze rowery! 😆

Do przejechania 223 kilometry aby dzisiejszy dzień zakończyć w Mławie. Dlaczego nie jadę prosto do Warszawy? Bo to jest 350 km! Oczywiście w jeden dzień to jest do zrobienia, ale kolejnego dnia też będę jechać! I kolejnego dnia też będę kręcić… Rozkładam więc siły na całe 10 dni.

Elapsed Time Moving Time Distance Average Speed Max Speed Elevation Gain Calories Burned
10:06:49
hours
07:46:54
hours
227,16
km
29,19
km/h
53,64
km/h
1 131,00
meters
6 297
kcal
Pomagam zebrać kasę dla Kasi i Rity #StrongRittandKate Oraz promuję bezpieczeństwo rowerzystów w ruchu drogowym. 10 dni, 2 tyś km przez Polskę.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.