Skip to content

Rita i Kasia – jadę dla Was!

Dzień 5 wyprawy rowerowej przez Polskę zaczynam w Krakowie skoro świt – około godz 5:30. To będzie intensywny widokowo i siłowo weekend! W planach na dzisiejszy dzień około 300 kilometrów! Rita i Kasia – jadę dla Was! Moje kilometry można zamieniać na złotówki i wpłacać dla dziewczyn o tutaj: https://pomagam.pl/kasia_rita

Wraz z sympatykami Rajdy Dla Frajdy ten weekend spędzimy przemierzając drogi Małopolski w ramach wydarzenia „Rowerem przez Galicję”. Na cały weekend mamy zaplanowaną trasę liczącą łącznie około 650 kilometrów.

Na pewno będzie sporo czasu aby porozmawiać z towarzyszami podróży o naszym bezpieczeństwie. Gdyby akurat widoki zapierały dech w piersi i nie pozwoliły pomówić podczas jazdy, wierzę że przestrzeń do rozmów znajdziemy podczas wspólnej kolacji.

O szczegółach mojej wyprawy już pisałem – jeśli jeszcze nie czytałeś a chcesz się dowiedzieć więcej, zachęcam do przeczytania artykułu o mojej inicjatywie promującej cel charytatywny oraz bezpieczeństwo rowerzystów w ruchu drogowym.

Elapsed Time Moving Time Distance Average Speed Max Speed Elevation Gain Calories Burned
11:59:29
hours
08:25:12
hours
200,54
km
23,82
km/h
67,68
km/h
1 797,00
meters
5 426
kcal
W planach było dojechać do Ochotnicy Górnej i zamknąć 300 km. Niestety znam swój organizm i wiem kiedy trzeba odpuścić. Wracam pociągiem do Krakowa, jutro dzień regeneracji by od poniedziałku jechać dalej. 🤷‍♂️

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.