przejazd rowerowy od sebastiana dla WOŚP

Kręcimy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Miałem cztery lata kiedy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz pierwszy. Od tamtego czasu wspieram Fundację Jurka Owsiaka każdego roku wrzucając do skarbonki coś od siebie. Dzisiaj stoję po drugiej stronie skarbonki, w roli wolontariusza! Zapraszam Was do licytacji rowerowego przejazdu z moją osobą!

Ukończyłem kilka ultramaratonów kolarskich, w tym Bałtyk Bieszczady Tour pokonując w trzy dni trasę ze Świnoujścia do Ustrzyk Górnych.

Będziesz miał okazję porozmawiać o tym jak jeździ się długie dystanse rowerem i zadać pytania, które krążą Ci po głowie. To będzie także świetna okazja aby dowiedzieć się jak trenować i co jeść aby mieć siłę na dłuższe wycieczki rowerem. Dowiesz się także jak jeździć rowerem w sposób bezpieczny!

Może to być luźna przejażdżka dostosowana do Twoich możliwości, albo intensywny trening kolarski. Osoba licytująca będzie mogła zabrać ze sobą do siedmiu osób, a szczegóły będą zależały od sytuacji epidemiologicznej. Z tego też powodu czas na realizację spotkania jest wydłużony do końca września 2021. Zapraszam do Trójmiasta, skąd na rowerową wycieczkę zabiorę Was na pomarszczone trasy Kaszub lub płaskie jak stół Żuławy – Ty wybierasz.

Siema!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.