DDR #1 – Nosi mnie, wodzi mnie

A cóż to takiego tutaj?! Jeszcze niedawno nie spodziewałem się, że taki utwór powstanie a tymczasem jest! Zapraszam Was do pierwszego odcinka podcastu Długi Dystans Rowerem! W odcinku tym opowiadam Wam trochę o sobie. Poznacie kilka faktów z mojego życia i mam nadzieję – zainspiruję Was do działania!

Notatki do odcinka

Tytuł pierwszego odcinka nawiązuje do wiersza Adama Ziemianina i we wstępie przytaczam jego fragment. Próbuję Wam oddać trochę emocji jakie towarzyszą mi podczas rozpoczęcia przygody z podcastem. A ponieważ jestem tylko człowiekiem i dopiero się uczę tego medium przekazu, pozwalam sobie na sporo błędów. Na pierwszy odcinek patrzę bardzo krytycznie. Jednak udostępniam go bez jakichkolwiek cięć i dubli (no, może poza wstępem). Usiadłem do tego odcinka bez notatek. Wiem co chcę powiedzieć, włączyłem dyktafon i zacząłem mówić.

Kontakt

Koniecznie dajcie mi znać czy się Wam podobało – może być komentarz lub wiadomość na Instagramie czy Facebooku. Właśnie! Pamiętajcie, że znajdziecie mnie w Social Mediach jako: @Sebaonbike oraz na stronie internetowej DlugiDystansRowerem.pl

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.