DDR #11 – Skup się na rzeczach na które masz wpływ

Pierwotnie ten odcinek miał się nazywać “Doceniam systematyczność” bo jest on trochę o tym jak w czasach panującej epidemii doceniam rzeczy, które mam wryte w moją podświadomość i robię je już niemal automatycznie. Tymczasem jedna, z pozoru niewielka zmiana (i doceniana przez wielu), wpływa na inne zadania o poranku. A to rozwala dalszy porządek dnia codziennego. I jak tu się odnaleźć w tej codzienności która jest (oby jak najkrócej tymczasowo) inna? Ano właśnie tak jak tytuł tego odcinka sugeruje: skup się na rzeczach na które masz wpływ.

Notatki do odcinka

Notatki właściwie są zbędne, bo najważniejsze przesłanie jest w tytule. Ale! Ale! Czy ktoś mnie wysłuchał do samiuśkiego końca? Bo to jest jeden z tych odcinków w którym na napisach końcowych światło jeszcze się nie rozjaśnia… 🙃

Kontakt

Znajdziesz mnie na Instagramie, Facebooku oraz Stravie. No i oczywiście na blogu Długi Dystans Rowerem.

Koniecznie daj mi znać czy ten odcinek się podobał, a jeśli uważasz go za wartościowy – powiedz choć jednej osobie ze swojego otoczenia, że podcast Długi Dystans Rowerem istnieje i że powinien zacząć go słuchać.

Proszę Ciebie również abyś zostawił ocenę i napisał recenzję na Apple Podcasts i Spotify – dzięki temu będę mógł dotrzeć do nowych osób. Dzięki!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.