DDR #26 – Na Kaszuby rowerem 150 km

Apple PodcastsBreakerCastBoxGoogle PodcastsOvercastPocketCastsRadio PublicSpotifyStitcher

Odcinek nagrywany we wtorek 7 lipca i planowany do udostępnienia 8 lipca z dwudniowym opóźnieniem doczekał się publikacji. Głównym tematem odcinka jest podsumowanie wycieczki “DDR 1.5” którą zorganizowałem 27 czerwca 2020 – pierwszej ustawki kolarskiej mojego pomysłu. Na prawdę miło wspominam tę wycieczkę. Myślę, że jeszcze nie raz wybierzemy się wspólnie na Kaszuby rowerem.

Zaczynam jednak od krótkiego podsumowania ultramaratonów Pierścień Tysiąca Jezior i Wisła 1200, których start rozpoczął się w tym samym terminie – 4 lipca.

W tym pierwszym padł nowy rekord trasy ustanowiony przez Pawła Pieczka. 610 km w sprzyjających warunkach Paweł pokonał w czasie 18 godzin i 40 minut – wielkie gratulacje Paweł!

Kontakt

Spodobał Ci się ten odcinek? Koniecznie daj mi o tym znać zostawiając ocenę i recenzję na Apple Podcasts lub zostawiając mi komentarz na profilu na Facebooku (link poniżej).

Powiedz też chociaż jednej osobie z Twojego otoczenia że Blog i Podcast Długi Dystans Rowerem istnieje i że warto aby tutaj zajrzał 😉

Poza blogiem znajdziesz mnie na Facebooku, Instagramie oraz Stravie – zapraszam do obserwowania aby być na bieżąco i dowiedzieć się czegoś więcej o mnie. Możesz także wysłać do mnie maila na adres: kontakt (at) dlugidystansrowerem . pl

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.