DDR #3 – Jak powstał blog

Dzisiaj postanowiłem opowiedzieć Wam krótko w jakich okolicznościach powstał blog DlugiDystansRowerem.pl. Ale żeby zrobić to dobrze, najpierw wyciągnąłem pierwsze wnioski po dwóch wcześniejszych odcinkach i oczywiście o nich opowiadam.

Notatki do odcinka

W tym odcinku nawiązuję do podcastu Marcina Hinz – Kropka Nad M, odcinek #21 który był dla mnie jednym z niewielu źródeł cennej wiedzy początkującego długodystansowca niespełna trzy lata temu.

Nie zabraknie także ciekawej opowieści z którą się spotkałem przeszukując czeluście internetu w poszukiwaniu porad i relacji:

  • Przed Bałtyk-Bieszczady Tour kup 3 pary nowych spodenek
  • Kilka lat temu pewien uczestnik BBT miał kolizję z samochodem. Rzecz miała miejsce w okolicach Ustrzyk Dolnych, więc do mety było bardzo blisko. Ale w wyniku kolizji rower nie nadawał się do dalszej jazdy. Lokalni mieszkańcy pomogli uczestnikowi – dali mu rower wyciągnięty z szopy i szczęśliwie dojechał do mety.

Kontakt

Znajdziesz mnie na Instagramie, Facebooku oraz Stravie. Koniecznie daj mi znać czy ten odcinek się podobał, a jeśli uważasz go za wartościowy – powiedz o nim choć jednej osobie ze swojego otoczenia że podcast Długi Dystans Rowerem istnieje i powinien zacząć go słuchać.

Proszę Ciebie również abyś zostawił ocenę i napisał recenzję na Apple Podcasts – dzięki temu kolejne osoby będą miały szansę znaleźć interesujące je treści.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.