Rowerem przez Europę

DDR #36 – Rowerem po Europie w 100 dni – wywiad z Weroniką Szałas i Adamem Kolarskim

Apple PodcastsBreakerCastBoxGoogle PodcastsOvercastPocketCastsRadio PublicSpotifyStitcher

Spędziliśmy w zamknięciu (lockdown) prawie dwa miesiące na Teneryfie. Tęskniliśmy za górami, więc gdy tylko obostrzenia zostały zniesione, spakowaliśmy się w sakwy i pojechaliśmy. Bez konkretnego celu jeździliśmy po najpiękniejszych górach Europy. Równo 100 dni po rozpoczęciu wyprawy dojechaliśmy do Polski i na chwilę tu zostajemy.

Tak można w skrócie podsumować wyprawę Weroniki i Adama. Posłuchaj jakie mają wspomnienia, kogo poznali na trasie i jak przygotowywali się do tej wyprawy.

Weronika też odpowie na pytanie czy kobiety podczas takiej wyprawy mają trudniej logistycznie.

Adam w tej chwili pracuje nad wydaniem drugiej edycji kalendarza z autorskimi zdjęciami kolarskimi na rok 2021 – polecam więc obserwować profil Adama na Facebooku i Instagramie aby być na bieżąco gdy kalendarz będzie już dostępny w sprzedaży.

Notatki do odcinka

Weronika i Adam w Social Media

Osoby które wg. Weroniki i Adama warto obserwować w sieci

Kilka zdjęć z wyprawy

Wszystkie poniższe zdjęcia zostały udostępnione przez Adama Kolarskiego który udzielił zgody na ich publikację w tym miejscu. Materiały objęte są prawami autorskimi.

Fot: Adam Kolarski © All rights reseved


Podobało się?

Daj znać co sądzisz o tym odcinku. Jeśli uważasz ten materiał za wartościowy, udostępnij go dalej wśród swoich znajomych. Zostaw także ocenę i recenzję na Apple Podcasts i Spotify – dzięki temu będę mógł dotrzeć do nowych osób. Dzięki!

Kontakt

Znajdziesz mnie na Instagramie, Facebooku oraz Stravie. No i oczywiście na blogu Długi Dystans Rowerem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.