robert woźniak

DDR #57 – Bałtyk Bieszczady Tour na Wigry 3 – czy to możliwe opowiada Robert Woźniak

Apple PodcastsBreakerCastBoxGoogle PodcastsOvercastPocketCastsRadio PublicSpotifyStitcher

Dzisiejszy materiał jest naszpikowany motywacją do działania. Moim gościem jest człowiek, który w trakcie dekady przejechał ponad 400 tyś km. W ciągu ostatnich kilku lat co roku pokonuje dystans około 50 tyś km. Długodystansowo na rowerze wcale nie jeździ aż tak długo mimo jego wieku, a po ośmiu latach dojechał rowerem na księżyc. Niech te liczby Was nie zmylą, bo rower wcale nie jest na pierwszym miejscu w życiu Roberta. Wyjątkowo twardy z Niego charakter – mimo poważnego wypadku w którym połamał miednicę, kilka (dosłownie!) miesięcy później przejechał Maraton Rowerowy Dookoła Polski, czyli ponad 3 tyś km!

Robert Woźniak – bo o nim mowa – skupił na sobie naszą uwagę po tym gdy w 2020 roku przejechał Bałtyk Bieszczady Tour na rowerze Wigry 3. Jak sam mówi – wszystko zaczęło się w 2010 roku. Jak wyglądały przygotowania? Skąd wziął się pomysł aby tego doświadczyć? Jakie rady przygotował dla początkujących ultrakolarzy i który z jego siedmiu rowerów jest dla Roberta najważniejszy? Na te i jeszcze inne pytania znajdziesz odpowiedź właśnie w tym odcinku

Roberta znajdziesz na jego blogu: http://www.bikestats.pl/rowerzysta/robert1973 oraz oczywiście na ultramaratonach (tych powyżej 1000 km).

Sprawisz mi dużą przyjemność jeśli udostępnisz ten materiał dalej.

Kontakt

Znajdziesz mnie na InstagramieFacebooku oraz Stravie. No i oczywiście na blogu Długi Dystans Rowerem. Zapraszam do kontaktu – możesz do mnie pisać przez Messenger, Direct Message (Instagram), mailowo na adres kont[email protected], lub zostaw wiadomość głosową tutaj: https://www.speakpipe.com/ddr (zostawiając wiadomość głosową wyrażasz zgodę na wykorzystanie Twojego głosu w audycji).

Muzyka na licencji Creative Commons: Scott Holmes Music.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.