DDR #71[info] – Maraton Elbląski i polecajki wybranych filmów

Zaproszenie na Maraton Elbląski – 444 km z limitem czasu 24 godziny i godziną startu o… 19:00

Race Through Poland – termin zapisów upływa w połowie marca a na przełomie lutego i marca będzie można zgłaszać się jako wolontariusz.

Do końca lutego można kupić pakiet startowy na Pomorską 500 w cenie “early bid”. Z początkiem marca cena wzrośnie o 50 zł. Na zachętę zostawiam link do filmu od Mamby On Bike (linki na końcu opisu).

Zapraszam do obejrzenia relacji ze startu w “Setce po Łodzi” przygotowanej przez Patryka – znanego jako Velobird (link na końcu opisu).

Autopromocja #1: Polecam filmy interaktywne 360 stopni dla znudzonych Zwiftem. Filmy przygotowane przez Fundację Na Rowerze.

Autopromocja #2: Przypominam o spotkaniach edukacyjnych w sklepach rowerowych na terenie Trójmiasta. Najbliższe spotkania 24.02 godz. 18 w Rowerowym Przymorzu, 25.02 godz. 10:00 w Rowery Brętowo i o godz. 13:00 w PROSPORT w Kowalach. Na uczestników czekają drobne upominki i gadżety.

Linki:

Masz ciekawego newsa o którym warto napisać na portalu lub powiedzieć w podkaście? Podeślij informację na adres [email protected]

Zapraszam

Sebastian Gruszka

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.