bombka świąteczna pod choinką

Radosnych Świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam, abyście czas ten spędzili wyjątkowo. Wśród rodziny i najbliższych. Aby był to czas, w którym możecie na chwilę się zatrzymać i docenić jak wielkimi rzeczami są te niewielkie.

W swoich treningach wykorzystajcie ten czas na regenerację i odpoczynek. Aby Świąteczne potrawy miały dużo węglowodanów i białka, a przy tym odpowiednią ilość tłuszczu. Aby nie były to tylko węglowodany proste. I ostatecznie – zluzujcie trochę pasa, gdyż Święta są raz w roku. Jednak nie objadajcie się na umiar.

A pod choinką niech każdy znajdzie to czego szuka i potrzebuje. Czy będzie to kolejna para skarpetek, nowy sweterek, a może nowe buty rowerowe czy pulsometr lub nowa książka o odżywianiu w sporcie, nie zapominajcie o tym, że największym prezentem dla Was ma być czas spędzony z rodziną. Czas, którego ciągle coraz mniej w naszym zabieganym świecie.

Zatem przyjmijcie ode mnie życzenia: wszystkiego zdrowego, rodzinnego, smacznego i wreszcie rowerowego oraz treningowego na te Święta. I do zobaczenia na treningach od środy!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.