Skip to content

Bezpiecznie rowerem – dzień 8

Dzień 8 wyprawy rowerowej przez Polskę kontynuuję w kierunku Poznania, gdzie spotkam się z kolejnymi kolarzami. Pamiętaj – kręcę kilometry dla Kasi i Rity a Ty możesz wpłacać pieniądze pod tym linkiem: https://pomagam.pl/kasia_rita Pssst! Udostępnij dalej link do zbiórki! Zachęć znajomych!

W Mosinie pod Poznaniem czeka na mnie Artur Kozal (Trener w FTI Sport). Natomiast eskortę od miejscowości Kórnik zapowiedzieli kolarze ze Zgrupka Luboń. Podczas spotkania porozmawiamy o tym jak nasze zachowania na drodze wpływają na wzajemne relacje z kierowcami. Spróbujemy poszukać tych zachowań, które są najbardziej karygodne i nie wnoszą nic poza zwiększoną nienawiścią ze strony kierowców do rowerzystów. Gospodarzem spotkania będzie Adrenalina Fitness Klub Mosina – bardzo dziękuję za gościnność.

Spodziewam się, że z tego spotkania wyjdę z głową pełną problemów do rozwiązania oraz pomysłów do wdrożenia. Na pewno po wyprawie podsumuję to spotkanie dość szczegółowo.

O szczegółach mojej wyprawy już pisałem – jeśli jeszcze nie czytałeś a chcesz się dowiedzieć więcej, zachęcam do przeczytania artykułu o mojej inicjatywie promującej cel charytatywny oraz bezpieczeństwo rowerzystów w ruchu drogowym.

Elapsed Time Moving Time Distance Average Speed Max Speed Elevation Gain Calories Burned
10:04:25
hours
07:04:59
hours
207,19
km
29,25
km/h
45,00
km/h
543,00
meters
4 844
kcal
I kolejne 200 km z małą nawiązką wleciało 🔥 Dzisiaj w Mosinie spotkanie z Poznańskimi kolarzami. Będziemy rozmawiać o naszym bezpieczeństwie – a konkretnie o tym co my, kolarze możemy zrobić abyśmy byli bardziej lubiani na drogach. Przełożyć się to powinno większą życzliwość ze strony kierowców. #StrongRittandKate #BezpiecznieRowerem

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.