Skip to content

Bezpiecznie rowerem – dzień 9

To już przedostatni dzień wyprawy rowerowej przez Polskę, której celem jest promowanie bezpieczeństwa rowerzystów w ruchu drogowym oraz wsparcie zbiórki pieniędzy na leczenie Kasi i Rity. Ruszam z Poznania do Bydgoszczy, więc do przejechania mam około 120 kilometrów. Pamiętaj, że wciąż możesz wpłacać pieniądze dla dziewczyn w ramach tej zbiórki: https://pomagam.pl/kasia_rita

W Bydgoszczy czekają na mnie przedstawiciele Rowerowej Masy Krytycznej. Liczę na owocne spotkanie w którym pochylimy się nad bezpieczeństwem rowerzystów z perspektywy infrastruktury drogowej. Ten temat na pewno ujęty zostanie także w finałowym podsumowaniu wyprawy.

O szczegółach mojej wyprawy już pisałem – jeśli jeszcze nie czytałeś a chcesz się dowiedzieć więcej, zachęcam do przeczytania artykułu o mojej inicjatywie promującej cel charytatywny oraz bezpieczeństwo rowerzystów w ruchu drogowym.

Elapsed Time Moving Time Distance Average Speed Max Speed Elevation Gain Calories Burned
07:06:15
hours
05:05:16
hours
144,15
km
28,33
km/h
60,12
km/h
558,00
meters
3 738
kcal
Coraz bliżej domu. Dzisiaj prawie 150 km z Poznania do Bydgoszczy. Rano w Poznaniu spotkanie z podopiecznymi klubu sportowego Stomil, rozmowa z posłem Frankiem Sterczewskim i do kompletu wywiad do TV Polsat. W Bydgoszczy natomiast spotkanie z Rowerową Masą Krytyczną i rozmowy o bezpieczeństwie rowerzystów. Wnioski z rozmowy będą w podsumowaniu wyprawy.

2 komentarze

  1. Wspaniałe jest to, co robicie! Bardzo Was wspieram i dorzucam co jakiś czas grosik 🙂

    • Dzięki Marcin! Doceniam każdy mały gest! Pamiętaj że oprócz grosików możesz też wspomóc akcję zachęcając innych do wpłaty na konto i udostępniania informacji o akcji #bezpiecznierowerem 😉

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.