DDR #12 – Mój pierwszy ultramaraton

Obiecałem Wam odcinek z historią prawdziwą, więc oto jest: Mój pierwszy ultramaraton – czyli o Wyprawce Kaszubskiej, w której miałem przyjemność uczestniczyć w dniach 21-22 kwietnia 2018 roku. Posłuchaj historii z życia wziętej. A jest w niej o tym jak poznałem Tomka WCK Kaczmarka, jak przejechałem 510 km rowerem non-stop i ile czasu mi to zajęło. Jak zaliczyłem pierwszą glebę na rowerze. Jak goniłem grupę. Jak było mi okropnie zimno w niedzielny poranek. Jakie emocje towarzyszyły mi podczas dojazdu do mety… W tym nagraniu jest dużo emocji.

Należy się jeszcze sprostowanie: w materiale wspomniałem adres forum rowerowego podrozerowerowe.org, ale prawidłowy adres ma końcówkę .info, czyli podrozerowerowe.info jest tym poprawnym adresem.

Notatki do odcinka

Kontakt

Znajdziesz mnie na Instagramie, Facebooku oraz Stravie. No i oczywiście na blogu Długi Dystans Rowerem.Koniecznie daj mi znać czy ten odcinek się podobał, a jeśli uważasz go za wartościowy – powiedz choć jednej osobie ze swojego otoczenia, że podcast Długi Dystans Rowerem istnieje i że powinien zacząć go słuchać.

Proszę Ciebie również abyś zostawił ocenę i napisał recenzję na Apple Podcasts i Spotify – dzięki temu będę mógł dotrzeć do nowych osób. Dzięki!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.