Skip to content

Dla Kasi i Rity – powrót do domu

Ufff! To już ostatni dzień wyprawy. Przede mną jeszcze około 165 kilometrów z Bydgoszczy do Gdańska przez Bory Tucholskie. Zmęczenie w nogach czuć już od kilku dni, ale wciąż wszystko mam pod kontrolą, więc dzielnie jadę do przodu. Ja jadę do domu, a Wy wpłacajcie pieniążki o tutaj: https://pomagam.pl/kasia_rita

Plan na dzisiejszy dzień jest dość prosty. Muszę dojechać do Gdańska na godzinę 19:00. O tej godzinie powinienem dojechać do sklepu Dre Rowery w Gdańsku na Suchaninie. Przez godzinę czasu będę tam odpoczywał, oraz krótko podsumuję całą wyprawę. Przybiję piątkę ze wszystkimi kibicami i dobrymi duszami i odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania.

O szczegółach mojej wyprawy już pisałem – jeśli jeszcze nie czytałeś a chcesz się dowiedzieć więcej, zachęcam do przeczytania artykułu o mojej inicjatywie promującej cel charytatywny oraz bezpieczeństwo rowerzystów w ruchu drogowym.

Elapsed Time Moving Time Distance Average Speed Max Speed Elevation Gain Calories Burned
08:47:33
hours
06:01:51
hours
161,85
km
26,84
km/h
50,04
km/h
945,00
meters
3 829
kcal
#StrongRittandKate #BezpiecznieRowerem Moja rowerowa wyprawa promująca bezpieczeństwo rowerzystów oraz wspierająca zbiórkę pieniędzy dla Kasi i Rity dobiegła końca. Dojechałem do domu. Kasi i Ricie także życzę jak najszybszego powrotu do domu. Dziękuję wszystkim którzy zaangażowali się w pomoc przy realizacji tej inicjatywy, ludziom dobrej woli i wielkich sercach. Patronom, Partnerom, mediom.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.