uczestnicy zimowej sztafety wisła 1200 przed startem w Gdańsku

Trwa zimowa sztafeta Wisła 1200 dla WOŚP

Jedną z inicjatyw rowerowych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy opisywaną przez nas w poprzednim artykule jest zimowa sztafeta Wisła 1200. Już po raz drugi organizatorzy ultramaratonu Wisła 1200 zorganizowali charytatywny przejazd dla WOŚP. Dzisiaj o godzinie 8:00 na Gdańskiej Ołowiance stawiło się ponad dziesięciu amatorów kolarstwa przygodowego. Stąd wyruszyli w górę rzeki Wisły i w formie sztafety zamierzają dojechać do Baraniej Góry w ciągu 7 dni pokonując 1200 km. Każdy rowerzysta może dołączyć do uczestników w dowolnym momencie i towarzyszyć im tak długo, jak tylko chce.

W ramach akcji na rzecz WOŚP dostępna jest internetowa skarbonka, do której możemy wpłacać datki. Do tej pory uzbierało się już ponad 5700 zł.

Trasa zimowej sztafety Wisła 1200

Trasa sztafety Wisła 1200 na rzecz WOŚP prowadzi wzdłuż rzeki Wisła z północy na południe. Szczegóły można obejrzeć na mapie RideWithGps.

Podgląd na żywo

Aktualną pozycję uczestników możemy podglądać na żywo w portalu Dot Maker. Dostępne są trzy trackery, więc nie zobaczymy indywidualnych kropek reprezentujących każdego z uczestników, lecz przybliżoną pozycję grupy. Aktualnie online jest tracker nr 2 (TR2).

Mapa się nie wczytuje? Otwórz w live track w osobnym oknie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.