DDR #6 – Pierwsze 120 km szosą

Gdy po zakupie pierwszego roweru szosowego czujesz, że możesz szybciej i dalej – zaczynasz knuć i planować. A jeśli jesteś wariatem, to po pewnej ilości dni licząc od pierwszej jazdy szosą (w podkaście dowiesz się po ilu dniach dokładnie!) wybierasz się na pierwszą solową trasę 120 km.

W tym odcinku opowiadam Wam jak się przygotowywałem do tej Wyprawy (przez wielkie “W”).

 • Co zrobiłem, aby zapewnić sobie komfort psychiczny.
 • Czy popełniłem jakieś błędy – choćby w planowaniu trasy.
 • Oraz czy dzisiaj (czyli po ponad dwóch pełnych sezonach) idąc na rundę o podobnym dystansie szykuję się i planuję tak samo.

Notatki do odcinka:

Kontakt

Znajdziesz mnie na Instagramie, Facebooku oraz Stravie. No i oczywiście na blogu Długi Dystans Rowerem

Koniecznie daj mi znać czy ten odcinek się podobał, a jeśli uważasz go za wartościowy – powiedz choć jednej osobie ze swojego otoczenia, że podcast Długi Dystans Rowerem istnieje i że powinien zacząć go słuchać. Proszę Ciebie również abyś zostawił ocenę i napisał recenzję na Apple Podcasts – dzięki temu kolejne osoby będą miały szansę znaleźć interesujące je treści w tym podkaście.

8 Replies to “DDR #6 – Pierwsze 120 km szosą”

 1. Całkiem przyjemnie się słucha 🙂 Wprawdzie nie mam szans na jeżdżenie po 200 i więcej jak Ty, ale te 150 to raczej daję radę, więc posłucham. dobrych rad. Tylko kilka uwag: mniej “Ciebie”, a częściej “Cię” i odpowiednio “Tobie” i “Ci”. Krótsze formy są bardziej naturalne, mniej nadmuchane. I pewnie z czasem możesz pomyśleć o przesłonięciu mikrofonu, bo mocno słychać zasysanie powietrza. Ale wciąż dobra robota, nie przestawaj! I może do zobaczenia, bo już chyba jeden rajd jechaliśmy wspólnie. Znaczy Ty na przedzie, ja pod koniec 😛

  1. Wezmę pod uwagę Twoje rady, dzięki za podzielenie się opinią. Nie wykluczone że za pewien czas poprawię jakość nagrań inwestując w sprzęt – bo na razie nagrywam telefonem 😅
   No to jestem ciekaw gdzie się spotkamy 🧐😊

  1. Dziękuję bardzo Ci za tę opinię! Cieszy mnie, że mimo używanego sprzętu jakość jest tak dobra. A co sądzisz o tym odcinku? Masz za sobą doświadczenie na takim dystansie?

  1. Do łatwych ten ultramaraton nie należy, patrząc po przewyzszeniach, więc się nie dziwię że organizm zaczął się bronić.
   To następny ultramaraton jaki (i dlaczego)? 🤗

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.