Skip to content

DDR #6 – Pierwsze 120 km szosą

Gdy po zakupie pierwszego roweru szosowego czujesz, że możesz szybciej i dalej – zaczynasz knuć i planować. A jeśli jesteś wariatem, to po pewnej ilości dni licząc od pierwszej jazdy szosą (w podkaście dowiesz się po ilu dniach dokładnie!) wybierasz się na pierwszą solową trasę 120 km.

W tym odcinku opowiadam Wam jak się przygotowywałem do tej Wyprawy (przez wielkie „W”).

 • Co zrobiłem, aby zapewnić sobie komfort psychiczny.
 • Czy popełniłem jakieś błędy – choćby w planowaniu trasy.
 • Oraz czy dzisiaj (czyli po ponad dwóch pełnych sezonach) idąc na rundę o podobnym dystansie szykuję się i planuję tak samo.

Notatki do odcinka:

Kontakt

Znajdziesz mnie na Instagramie, Facebooku oraz Stravie. No i oczywiście na blogu Długi Dystans Rowerem

Koniecznie daj mi znać czy ten odcinek się podobał, a jeśli uważasz go za wartościowy – powiedz choć jednej osobie ze swojego otoczenia, że podcast Długi Dystans Rowerem istnieje i że powinien zacząć go słuchać. Proszę Ciebie również abyś zostawił ocenę i napisał recenzję na Apple Podcasts – dzięki temu kolejne osoby będą miały szansę znaleźć interesujące je treści w tym podkaście.

8 komentarzy

 1. empet empet

  Całkiem przyjemnie się słucha 🙂 Wprawdzie nie mam szans na jeżdżenie po 200 i więcej jak Ty, ale te 150 to raczej daję radę, więc posłucham. dobrych rad. Tylko kilka uwag: mniej „Ciebie”, a częściej „Cię” i odpowiednio „Tobie” i „Ci”. Krótsze formy są bardziej naturalne, mniej nadmuchane. I pewnie z czasem możesz pomyśleć o przesłonięciu mikrofonu, bo mocno słychać zasysanie powietrza. Ale wciąż dobra robota, nie przestawaj! I może do zobaczenia, bo już chyba jeden rajd jechaliśmy wspólnie. Znaczy Ty na przedzie, ja pod koniec 😛

  • Wezmę pod uwagę Twoje rady, dzięki za podzielenie się opinią. Nie wykluczone że za pewien czas poprawię jakość nagrań inwestując w sprzęt – bo na razie nagrywam telefonem 😅
   No to jestem ciekaw gdzie się spotkamy 🧐😊

 2. Bardzo dobra jakość jak na telefon!

  • Dziękuję bardzo Ci za tę opinię! Cieszy mnie, że mimo używanego sprzętu jakość jest tak dobra. A co sądzisz o tym odcinku? Masz za sobą doświadczenie na takim dystansie?

 3. W tym roku udało mi się przejechać Poland Gravel Race, Towje porady okazały się bardzo pomocne 🙂

  • Łał! Gratulacje! 👏 Ogromnie się cieszę Twoim sukcesem. Ciężko było?

 4. Wydolnościowo Ok. Na końcu pojawił się problem z kolanem. (dużo przewyższeń, za mały zakres przełożeń w moim rowerze crossowym)

  • Do łatwych ten ultramaraton nie należy, patrząc po przewyzszeniach, więc się nie dziwię że organizm zaczął się bronić.
   To następny ultramaraton jaki (i dlaczego)? 🤗

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.